15 брзи фризури за мали девојчиња со долга коса

Б.С.Б.
/ 23.07.2020 / 14:47

Во ова интересно видео на 5-Minute Crafts Play ќе погледнете различни идеи за лесни и брзи фризури за девојчиња со долга коса. Бонус во видеото е што има и трикови кои може и вие набрзина да ги направите особено ако немате можност да посетите фризер.

реклама

Стил

Доминираат: Ова се најголемите инфлуенсери меѓу спортистите, дали ги следите?

Read more

По учеството во Мис БумБум никој не сака да ја вработи како докторка

Read more

AVON лансираше нова бренд кампања: Watch Me Now!

Read more

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најдобрите голови од Ла Лига во септември од 2006 до 2020 година

Read more
play_arrow

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за печени ракчиња на скара

Read more
play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more
play_arrow

Извлечени 5.000 парчиња муниција од потонат брод од Втора светска војна

Read more
play_arrow

Каде му „запна“ на Пеп во Манчестер Сити?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Read more
play_arrow

Тим на Отпишаните: Играчи од кои клубовите требаше да се ослободат летово

Read more
play_arrow

Како да снимате подолги видеа на Instagram Reels?

Read more
play_arrow

Каталонците со свински глави удрија по шпанската полиција

Read more
play_arrow

Топ 20 најдобри комедии на сите времиња

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на најстариот телефон во светот?

Read more