23 откачени првоаприлски шеги

Тоа што не се препорачува излегување од дома, не значи дека не треба да им направите првоаприлски пренкови на вашите домашни.

Па затоа, доколку имате желба да се пошегувате и да се насмеете, погледнете го видеото на 5-minutes Crafts во кое ви предложуваат 23 супер откачени идеи.

реклама

Чек дис аут

Денеска е 21. ден од 21. година од 21. век

Read more

Скијање без граници, фејл компилација

Read more

Меланија: Чао, журим!

Read more

Скромниот Берни Сандерс привлече внимание на инаугурацијата на Џо Бајден

Read more

Нови видеа

play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more
play_arrow

Како ќе биде запаметен Месут Озил во Арсенал?

Read more
play_arrow

Ова се најлошите трансфери што ги договорил Жозе Мурињо

Read more
play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more
play_arrow

Прошетка со Елон Маск низ канцелариите на SpaceX     

Read more
play_arrow

Креативни начини како да ја организирате кујната

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more
play_arrow

Преслатка реакција на маче кога за првпат ќе види снег

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Read more