23 откачени првоаприлски шеги

Тоа што не се препорачува излегување од дома, не значи дека не треба да им направите првоаприлски пренкови на вашите домашни.

Па затоа, доколку имате желба да се пошегувате и да се насмеете, погледнете го видеото на 5-minutes Crafts во кое ви предложуваат 23 супер откачени идеи.

реклама

Чек дис аут

Дали сте доволно фит за ФБИ? Овој тест ќе ви го даде одговорот

Read more

Фејл компилација: Нарачуваш едно, добиваш друго

Read more

Науката го објасни начинот на движење на летечката змија

Read more

Во Чешка луѓето со забава се збогуваа од коронавирусот

Read more

Нови видеа

play_arrow

„Tenet“ нема да биде прикажан ни во јули

Read more
play_arrow

Апокалипса во Мексико: Песочна бура проголта град

Read more
play_arrow

Што се крие во планината Рашмор?

Read more
play_arrow

Ајфеловата кула повторно отворена за посетители

Read more
play_arrow

Вежбање со танц со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Како Бекам стана најбогатиот фудбалер на светот?

Read more
play_arrow

Најсмешни новинарски гафови со животни

Read more
play_arrow

Само малку да те погалам

Read more
play_arrow

Воена парада во Москва за Денот на победата

Read more
play_arrow

Брзо и вкусно: Мини пици со моцарела

Read more
play_arrow

„Blue Lives Matter“ контра протест во Њујорк

Read more
play_arrow

Volkswagen го објави последниот тизер за Arteon

Read more