30 минути тренинг за целото тело

Б.С.Б.
/ 22.06.2021 / 15:14

Почна летото, време е да се вратите во добра форма. Во овој 30-минутен тренинг ќе погледнете вежби за целото тело, кои не се повторуваат.

реклама

Фит

Што не треба да јадете по тренинг?

Read more

Зошто се враќаме здебелени од летен одмор?

Read more

Пешачка медитација - најголемиот фитнес тренд за 2021 година

Read more

Колку е корисна популарната диета со варени јајца?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more
play_arrow

Нема живот, само ужас: 10 најстрашни планети во универзумот

Read more
play_arrow

Топ 5 нови видеоигри за август 2021

Read more
play_arrow

Прошетка низ ирските замоци

Read more
play_arrow

Необјаснетите кратери на Месечината уште ги интригираат космолозите

Read more
play_arrow

10-минутен тренинг за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја побара за жена пред публика, но остана шокиран од нејзината реакција

Read more
play_arrow

Девет работи што треба да ги правите пред тренинг

Read more
play_arrow

Објавен финалниот трејлер за „Snake Eyes“

Read more
play_arrow

Како да си ја сакате работата?

Read more