7 фудбалери на кои им паднаа акциите оваа сезона

Од бекот на Ливерпул, Трент Александер-Арнолд, до напаѓачот на Тотенхем, Ричарлисон, HITC Sevens фрла поглед на голем број играчи чии акции значително изгубија на вредност оваа сезона во споредба со минатата сезона.

реклама

Фудбал

Роналдо во арапска носија изведе бедуински танц со меч

Read more

Mundo Deportivo: Модриќ наскоро ќе биде во тимот на Меси

Read more

Томас Милер има 100 победи во ЛШ

Read more

Роналдо не доби пенал, па му се налути на судијата

Read more

Нови видеа

play_arrow

Во устата на предаторот

Read more
play_arrow

Манев: На Италија никој не може да ѝ се заканува, но фудбалски е да се надеваш на позитивен резултат

Read more
play_arrow

Моментот кога се повреди српскиот кошаркар што остана без бубрег

Read more
play_arrow

Најдобрите фејлови на неделата

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за The Little Mermaid

Read more
play_arrow

7 фудбалски клубови кои го владеат трансфер бизнисот

Read more
play_arrow

Јога вежби за луѓето со седечка работа

Read more
play_arrow

Упорен кенгур напаѓаше туристи во Перт

Read more
play_arrow

4 чекори како да го стопите масното ткиво на градите

Read more
play_arrow

Топ 10 интервјуа на познати дадени на за нив странски јазик

Read more
play_arrow

Пет готвачки вештини што треба да ги совладате, според Гордон Ремзи

Read more
play_arrow

Храна што ќе ви даде неограничена енергија за вежбање

Read more