Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

На црвениот тепих ѝ се придружи една од ќерките.

Познатата актерка Анџелина Џоли ја освои една од најпрестижните награди во кариерата на синоќешното доделување на наградите Тони во Њујорк, како продуцент на претставата „The Outsiders: A New Musical“.

Таа за оваа специјална вечер се појави во кадифен фустан со корсет и широко лелеаво здолниште, креација доаѓа од брендот Versce.

Убавата Анџелина изгледот го заокружи со шал од ист материјал и во иста боја, а елеганцијата додаде со внимателно одбраниот дискретен накит.

Таа покажа и нова тетоважа во средината на градите, во форма на мала птица во лет, која ја симболизира слободата.

Таа на доделувањето се појави со ќерката Вивиен (15), која ја мотивираше да го прифати ангажманот како продуцент во мјузиклот. Вивиен стилски се надоврза на аутфитот на нејзината  - избра класична комбинација со панталони, кошула со пеперутка-машна и елек, а изгледот го заокружи со патики.

реклама

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Што да направите во случај да ви прегрее моторот на автомобилот?

Read more

Колку чекори дневно треба да правите за да бидете фит?

Read more

Сите ајкули тестирани на кокаин во Бразил биле позитивни

Read more

Филм & ТВ

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Netflix „експлодира“

Read more

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Netflix „експлодира“

Читај повеќе

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе