Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Џенифер Анистон се појави на црвениот тепих само два месеца откако беше фотографирана надвор од клиниката за пластична хирургија со пријателката Сандра Булок.

Анистон на еден настан привлече внимание со своето модно издание, но и со изгледот на лицето.

55-годишната ѕвезда од серијата „Friends“ пристигна во студиото Paramount во Лос Анџелес во црвен фустан кој одлично ја истакна нејзината фигура.

Фустанот имаше цветни дезени, а целиот аутфит го искомбинира со сандали со отворени потпетици и синџир со црвен рубин кој го красеше нејзиното деколте.

Сепак, нејзините обожаватели на интернет коментираат дека нејзиниот изглед на лицето е многу променет и дека пластичните корекции не се добар избор за неа.

За потсетување, „The Retreat At Split Rock“ во Конектикат е специјализиран за стручно подигнување на лицето, чија цена се движи од околу 50 до 100.000 долари по третман, како и подигнување веѓи и очи, што чини приближно 30.000 долари.

реклама

Откриен потонат брод стар 3.300 години, со стотици недопрени амфори

Read more

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Read more

Филм & ТВ

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Read more

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Читај повеќе

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе