Апасиев и Раде од Ѓорче „измамија“ неколку медиуми

Од фотографиите кои Левица ги објави од синоќешното отворање на новата канцеларија во Ѓорче Петров повеќето медиуми ги привлече онаа на која многумина го видоа познатиот холивудски актер Раде Шербеџија.

Нормално, Шербеџија не присуствуваше на овој настан, туку на фотките е извесен Славко, локален активист на Левица.

Понесен од еуфоријата која ја создадоа неколку медиуми, со иронична објава се пошегува и лидерот на партијата, Димитар Апасиев. Тој ја сподели веста на Фактор, еден од медиумите кој се излажа со Раде и подоцна ја избриша истата.

реклама

Сурови до коска: Хороскопски знаци кои исчезнуваат без збор

Read more

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Read more

Хачанов го советува Циципас: Ако сакаш да го победиш Ноле...

Read more

Тајните на женското задоволство: Какви оргазми се бран, вулкан и лавина?

Read more

#мкфејл

Македонска сообраќајна некултура

Read more

Добар превод

Read more

Маркетинг на годината

Read more

Ни срам, ни перде - како се крадат текстови во македонското новинарство?

Read more
 

Магазин

Зошто на патниците во авион не им е дозволено да ги менуваат седиштата?

Читај повеќе

Сурови до коска: Хороскопски знаци кои исчезнуваат без збор

Читај повеќе

Рецепт од Србија: Сарма полнета со коленица

Читај повеќе

Нов тренд полека ја заменува порнографијата: Аудио еротика

Читај повеќе
  • play_arrow

Нов готвачки гаф на Бруклин Бекам - ги расипа лазањите

Читај повеќе

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Читај повеќе
  • filter

Фенг шуи цвеќиња кои носат хармонија во домот

Читај повеќе

Необична луксузна вила во Шпанија

Читај повеќе
  • play_arrow

Ирец учи хрватски за да се разбере со песот

Читај повеќе