Басистката на „Манескин“ настапи топлес на концерт во Париз

Викторија де Ангелис, басистка на бендот „Манескин“, кој победи на Евровизија оваа година, се појави топлес на сцена во Париз и ги изненади своите обожаватели.

Таа прво беше облечена во розово крзнено палто, кое потоа го соблече. Немаше ништо од половината нагоре, освен што ги покри брадавиците со црна самолеплива лента.

За потсетување, пред неколку дена, нејзиниот колега од бендот, пејачот Дамијано Давид, го „запали“ Instagram со фотографија на која позираше целосно гол.

 

реклама

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Read more

Автомобилските клучеви имаат опција која ретко кој ја знае

Read more

Ослободете се од висок крвен притисок: Исфрлете ги овие намирници од исхраната

Read more

Музика

Објавено е во кој италијански град ќе се одржи следниот Евросонг

Read more

Емили Ратајковски: Да го пријавев Робин, немаше да станам супермодел

Read more

Басистката на „Манескин“ настапи топлес на концерт во Париз

Read more

Дечињата од „Дајте музика“ со видео-спот како поддршка за ракометарите

Read more
 

Видео

Објавено е во кој италијански град ќе се одржи следниот Евросонг

Читај повеќе
  • play_arrow

Емили Ратајковски: Да го пријавев Робин, немаше да станам супермодел

Читај повеќе

Басистката на „Манескин“ настапи топлес на концерт во Париз

Читај повеќе
  • play_arrow

Жешка лава против базен

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа подводно деминирање

Читај повеќе
  • play_arrow

Авионска фејл компилација

Читај повеќе
  • play_arrow

Смешни и опасни средби со животни

Читај повеќе
  • play_arrow

Каква била Земјата пред ерата на диносаурусите?

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Читај повеќе