Бен Стилер одби да го отстрани Трамп од „Zoolander“

Славниот глумец ги отфрли јавните барања да го исече делот од неговиот популарен хит каде се појавува американскиот претседател Доналд Трамп.

„Луѓе ме контактираа велејќи ми дека треба да го исечам Доналд Трамп од 'Zoolander'. Сепак, тоа беше време кога тоа постоеше и тоа и тоа се случи“, рече Стилер во покастот „The New Abnormal“.

Трамп се појавува само неколку секунди во „Zoolander“ каде, нормално, се глуми самиот себе и го фали главниот лик во филмот: „Без Дерек Зулендер, машкиот моден свет не би бил тоа што е денес“.

Remote video URL

„Има многу филмови каде Доналд Трамп има некое безвезе појавување. Тој едноставно претставувал нешто“.

Стилер не само што го глуми главниот лик во филмот, туку тој беше и режисер, продуцент и учествуваше во пишувањето на сценариото.

Покрај „Zoolander“, Трамп се има појавено и во „Home Alone II“, „The Fresh Prince of Bel-Air“, „Sex and the City“, „The Job“, „The Drew Carey Show“, „The Little Rascals“, итн.

реклама

Кога кај нас вака: Велосипедска патека долж брегот во Турција, #НаТочак апелира за вакви промени и во Македонија

Read more

Костовски: Правдата за стечајот на „Еуростандард банка“ ќе ја барам надвор од земјата

Read more

Instagram убавица: Ерјона Сулејмани

Read more

Истражување: Ниту карантин во текот на пандемија не спречува неверство

Read more

Филм & ТВ

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Read more

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Читај повеќе
  • play_arrow

Што мислат навистина Џејмс и Ларс од „Металика“ за Лејди Гага?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Читај повеќе

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Читај повеќе
  • play_arrow

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Читај повеќе

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Читај повеќе

Џаред Лето ќе го глуми Енди Ворхол

Читај повеќе