Биди дел од најголемата шопинг манија во градот. Биди дел од Garage Sale

Во тек е најголемата шопинг манија во градот. Традиционално, како и секоја година август месец е резервиран за Garage Sale, а оваа година, Ramstore Mall одлучи истиот да трае цел месец со цел избегнување на гужвите и запазување на протоколите за заштита од коронавирус.  

Garage Sale е нашиот омилен настан. Настан кој нуди широк асортиман на содржини, наменети за сечиј вкус, а збогатени со неверојатни попусти.

Преостануваат уште две недели до крајот на најголемата шопинг манија во градот. Посетете го Ramstore Mall, нашиот Центар во Центар, почитувајте ги препораките за заштита од корона вирусот и искористете попусти до неверојатни 70%.

реклама

Спасовски: Секогаш ќе се најде некој мангуп за да се пофали на социјалните мрежи и да покаже дека е интересен

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Спасовски: Во Вевчани не се случи ништо спектакуларно, сакаа инцидент и сензационалност

Read more

Промо

Интегрирано решение на „Комволт“ за заканите на рансомвер

Read more

Дедо Мраз вози за Кликни Јади!

Read more

Државна Лотарија и Црвен крст започнаа со хуманитарна акција за поддршка на ранливи категории граѓани во борба со Ковид-19

Read more

Дали знаете како да ги совладате загадувачите на воздух во домот?

Read more
 

Ново

Активен 16.231 случај со COVID-19, расте бројот на оздравени пациенти

Читај повеќе

Облачно со повремени сончеви периоди и ветер, снег во јужните делови

Читај повеќе

СЗО до своите членки: Не воведувајте обврска за доказ за вакцинирање или имунитет при патување

Читај повеќе

Попова тврди дека Русија развила „имунитет на стадо“

Читај повеќе
  • play_arrow

Прошетка по снежната Битола

Читај повеќе

Новопримените професионални војници дадоа свечена заклетва

Читај повеќе
  • play_arrow

Најпаметниот папагал

Читај повеќе

Маричиќ: Подготвени сме за модерен попис – политиката подалеку од статистичката операција

Читај повеќе

Барселона ги одложи изборите за претседател

Читај повеќе