Били Ајлиш ги шокираше фановите со новиот спот

Пејачката Били Ајлиш го објави новиот спот за песната „Lost Cause“ и наиде на многу негативни коментари од страна на нејзините фанови.

Ајлиш сама го режираше овој спот во кој игра, скока и јаде брза храна со другарките.

19-годишната пејачка во текот на кариерата нагласуваше дека сака да ја почитуваат според нејзината музика, а не според нејзиното тело, па затоа сега ги изненади фановите со новиот спот.

 „Дали ви недостасува старата Били“, „Били тверка, не можам да поверувам“, „Што ти направија“, „Ова е лошо, воопшто не ми се допаѓа“, се дел од коментарите на разочараните фанови.

Погледнете го спотот.

Remote video URL
реклама

Зошто Кина сака да гради канал до Дунав преку Вардар?

Read more

Порано беше светска шампионка, денес е ѕвезда на сајт за возрасни

Read more

Илон Маск: Земјата е пред колапс, потребни се луѓе за Марс

Read more

Топ 10 најубави плажи во светот

Read more

Музика

10 години од смртта на Ејми Вајнхаус – музичката икона која не сакаше да биде славна

Read more

Тејлор Свифт најплатена музичарка за 2020 година

Read more

Мерилин Менсон излезе од затвор за една недела

Read more

3 јули 1971, починал легендарниот Џим Морисон

Read more
 

Сцена

10 години од смртта на Ејми Вајнхаус – музичката икона која не сакаше да биде славна

Читај повеќе

Меган Фокс во секси издание за Basic

Читај повеќе
  • play_arrow

Тејлор Свифт најплатена музичарка за 2020 година

Читај повеќе

Пораснаа ќерките на Силвестер Сталоне

Читај повеќе
  • play_arrow

Сѐ што е погрешно во „Wedding Crashers“

Читај повеќе

Како изгледа денес славниот Мич од серијата „Baywatch“?

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Last Duel“ трејлер: Историска драма со Мет Дејмон и Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

20 години cinEdays: Доделени наградите на јубилејното издание

Читај повеќе

Гледачите ги избраа најдобрите акциони филмови на сите времиња

Читај повеќе