Бред Пит на црвениот килим во Берлин се појави во здолниште

На берлинската премиера на филмот „Bullet Train“, славниот актер Бред Пит беше главна ѕвезда, а посбено внимание привлече бидејќи се појави во здолниште.

Целиот негов изглед беше комплетиран со чизми, накит и откопчана кошула, а актерот изгледаше опуштено додека позираше пред фотографите и обожавателите.

Благодарение на здолништето, ги покажа тетоважите на нозете. Пит глуми во новиот филм „Bullet Train“ заедно со колегите Арон-Тејлор Џонсон, Сандра Булок, карен Фукара, Џои Кинг, Логан Лерман и други.

URL

Дејството во филмот се фокусира на група убијци и атентатори кои ќе се најдат во воз во Токио.

Remote video URL
Тагови
реклама

Приватните превозници во петок ќе го блокираат Скопје со 200 автобуси

Read more

Пет застрашувачки пророштва на Баба Ванѓа за 2023 година

Read more

Дали беше паметно да оживееме древни вируси од сибирскиот вечен мраз?

Read more

Како киселата зелка го чува имунитетот?

Read more

Филм & ТВ

Вил Смит отворено за оскаровската шлаканица: Едноставно се изгубив

Read more

Луѓето одушевени од серијата „Wednesday“, особено од една сцена

Read more

Netflix објави филм за Гислејн Максвел, соработничката на Епстин

Read more

Арон Тејлор-Џонсон е нов фаворит за улогата на Џејмс Бонд

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

По 6 години пауза, Металика објави нова песна и најави нов албум

Читај повеќе
  • play_arrow

Вил Смит отворено за оскаровската шлаканица: Едноставно се изгубив

Читај повеќе
  • play_arrow

Луѓето одушевени од серијата „Wednesday“, особено од една сцена

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix објави филм за Гислејн Максвел, соработничката на Епстин

Читај повеќе

Арон Тејлор-Џонсон е нов фаворит за улогата на Џејмс Бонд

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Шер за 40 години помладиот дечко: Знам, и мене ми е чудно

Читај повеќе

Најстариот актер од серијата „Squid Game“ обвинет за сексуално вознемирување

Читај повеќе
  • play_arrow

„White Noise“ е семејниот филм што не знаевме дека ни треба

Читај повеќе