Бред Пит повторно во врска - новата девојка изгледа како копија на Анџелина Џоли

Бред Пит (56) има нова девојка – познатиот актер излегува со германската манекенка Никол Потуралски (27).

Парот е виден на аеродром во Франција. Извор близок до нив потврди дека Бред и Никол се во врска и дека заедно уживаат на летниот одмор.

По пристигнувањето на аеродромот, Пит се криеше од новинарите носејќи очила за сонце и капче. Сите странски медиуми пишуваат дека новата девојка на 56-годишниот актер е копија на Анџелина Џоли.

Пит е татко на шест деца, а Потуралски има едно дете. Странските медиуми наведуваат дека парот е во врска веќе неколку месеци.

Пит се впушти во нова љубовна врска и покрај сите проблеми кои ги има со поранешната сопруга Анџелина Џоли од која се разведе во април 2019 година. Тој сè уште се бори за старателство врз децата.

Тагови
реклама

Пет застрашувачки пророштва на Баба Ванѓа за 2023 година

Read more

Приватните превозници во петок ќе го блокираат Скопје со 200 автобуси

Read more

Дали беше паметно да оживееме древни вируси од сибирскиот вечен мраз?

Read more

Како киселата зелка го чува имунитетот?

Read more

Филм & ТВ

Вил Смит отворено за оскаровската шлаканица: Едноставно се изгубив

Read more

Луѓето одушевени од серијата „Wednesday“, особено од една сцена

Read more

Netflix објави филм за Гислејн Максвел, соработничката на Епстин

Read more

Арон Тејлор-Џонсон е нов фаворит за улогата на Џејмс Бонд

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

По 6 години пауза, Металика објави нова песна и најави нов албум

Читај повеќе
  • play_arrow

Вил Смит отворено за оскаровската шлаканица: Едноставно се изгубив

Читај повеќе
  • play_arrow

Луѓето одушевени од серијата „Wednesday“, особено од една сцена

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix објави филм за Гислејн Максвел, соработничката на Епстин

Читај повеќе

Арон Тејлор-Џонсон е нов фаворит за улогата на Џејмс Бонд

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Шер за 40 години помладиот дечко: Знам, и мене ми е чудно

Читај повеќе

Најстариот актер од серијата „Squid Game“ обвинет за сексуално вознемирување

Читај повеќе
  • play_arrow

„White Noise“ е семејниот филм што не знаевме дека ни треба

Читај повеќе