Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Познатиот актер Бредли Купер беше фотографиран во Њујорк додека се шеташе со својата ќерка, а неговиот нов имиџ го привлече вниманието на фановите.

Имено, на фотографиите актерот ја нема внимателно стилизираната фризура на која се навикнати женските фанови ширум светот, а поинаку ја средил и брадата, поради што многумина го исмејуваат на Х.

Фризурата на Бредли изгледа запоставено, а на фотографиите делува како да му недостига дел од брадата, па неговиот нов имиџ беше причина многумина да го исмеваат.

„Имаме прашања“, „Чудна брада“, „Што по ѓаволите?“, „Дали некој му кажал дека изгледа како кретен?“, се само дел од коментарите на Х за необичната брада на Купер.

Инаку, актерот пред неколку месеци потврди дека е во врска со манекенката Џиџи Хадид, кога беа фотографирани како шетаат во Лондон фатени за раце.

Гласините за нивната врска се појавија во октомври минатата година, откако неколку пати беа видени заедно. Двојката долго време се обидуваше да ја сокрие врската, а еден период тајно беа во куќа на Род Ајленд, која е во сопственост на нивната пријателка, пејачката Тејлор Свифт.

реклама

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Што да направите во случај да ви прегрее моторот на автомобилот?

Read more

Колку чекори дневно треба да правите за да бидете фит?

Read more

Сите ајкули тестирани на кокаин во Бразил биле позитивни

Read more

Филм & ТВ

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Netflix „експлодира“

Read more

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Netflix „експлодира“

Читај повеќе

Адвокатот на Шајло Џоли откри детали за исфрлањето на „Пит“ од нејзиното презиме

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе