Четири хороскопски знаци кои важат за најжешки во кревет

Кои се најстрасните љубовници во хороскопот? Без оглед на тоа што секој знак има свои умешности кога станува збор за сексот, овие четири знаци особено се издвојуваат на тоа поле.

Лав

Лавовите не се срамежливи, тие сакаат се да пробаат па немојте да се изненадите ако притоа извадат и камера или фотоапарат. Секогаш се расположени за игра и сакаат да експериментираат во кревет.

Скорпија

Познати се по нивната страсна сексуалност и привлечност. Исто како и Лавовите, сакаат да експериментираат и да фантазираат, па немојте да се изненадите ако ви предложат секс на јавно место.

Близнаци

Имаат бујна фантазија, па немојте да се изненадите ако среде бел ден од нив ви пристигне секси фотографија. Подготвени се на секакви секси сценарија во кревет, па со нив никогаш не е досадно.

Девица

Организираните и претерано педантни Девици во кревет се жешки и страсни. Сакаат добра акција и не се срамат тоа да го побараат од партнерот.

реклама

Дали „Симпсонови“ ја предвидоа победата на Камала уште пред 21 година?

Read more

Апасиев: Според Уставот, сум должен да не ги примам попишувачите дома во сред епидемија

Read more

Зошто е лошо да го вклучите греењето пред да почнете да возите?

Read more

Вакцината против корона ќе ве направи геј – штетно и бизарно тврдење на израелски рабин

Read more

Љубов и секс

Дали ве бие глас на лош љубовник?

Read more

Разлика во години меѓу партнерите - дали бројките се навистина важни?

Read more

Најчестите причини зошто некои жени чувствуваат болка во текот на сексот

Read more

Трите најверни хороскопски знаци

Read more
 

Магазин

Пет трикови за зима без настинки

Читај повеќе

Дали ве бие глас на лош љубовник?

Читај повеќе

Денеска е 21. ден од 21. година од 21. век

Читај повеќе
  • filter

Десерт на денот: Домашни еклери

Читај повеќе

Најмладиот член на кавадаречката библиотека има четири години, а најстариот 89

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

На 62 изгледа 20 години помлада: Кога ќе ме видат со синот мислат дека ми е сопруг

Читај повеќе
  • play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Читај повеќе
  • play_arrow

Вухан има изложба посветена на битката со COVID-19

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Меланија: Чао, журим!

Читај повеќе