Десет најдобри песни за домашен стриптиз

По филмот „Striptease“, Деми Мур стана тајна желба на мажите ширум светот.

Ваквиот начин на играње и заведување уште од дамнина буди страсти и разгорува пламен. Вечерва, или кога ќе се осмелите, подгответе ја атмосферата, пригушете ги светлата и играјте, а ние ви даваме десет песни со кои ова изненадување ќе биде совршено. Сето ова зачинете го со секси долна облека и ви ветуваме дека вие и тој ќе доживеете огномет.

Кристина Агилера - „Nasty Naughty Boy“

Оживејте ја магијата на бурлеската и како навистина треба да изгледа стриптизот. Попатно можете да го „казните“ и вашето непослушно момче.

Remote video URL

Бијонсе - „Partition“

Оваа песна едноставно содржи сексапил во секоја нота. Пуштете ја вашата фантазија и оставете го сам да го земе ритамот, и дозволете му да ужива.

Remote video URL

Џо Кокер - „You Can Leave Your Hat On“

Можеби најпознатата стриптиз песна која ја прослави познатиот филм „9+1⁄2 Weeks“. Дали ќе носите само капа или не, зависи од вас.

Remote video URL

Том Џонс - „Sex Bomb“

Ако сте за малку побрзо, покажете му каква секс бомба сте со оваа класика на Том Џонс.

Remote video URL

„Hess Is More“ - „Yes Boss“

Насловот на песната „Yes Boss“ зборува повеќе од илјада зборови. Нека биде тој главен, барем вечерва.

Remote video URL

Мадона - „Justify My Love“

Ритам кој само го буди стриптизот на секој што слуша.

Remote video URL

Мелани Фиона - „Give It To Me Right“

Ако сакате да водите приказна, тогаш оваа песна е вистинскиот избор за вас.

Remote video URL

Џејс Еверет - „Bad Things“

Многумина од нас ја паметат оваа песна по шпицот за серијата „True Blood“, затоа бидете вампири вечерва. Заведете, грицкајте и уживајте во непроспиената ноќ.

Remote video URL

Лени Кравиц - „Believe In Me“

Љубов и страст споени во една песна. Совршено за ваква пригода.

Remote video URL

„Arctic Monkeys“ - „Do I Wanna Know?“

Секој ритам на оваа песна се потпира на сензуален танц што можете да си го дозволите. Ќе уживате и вие и тој.

Remote video URL
Тагови
реклама

Џамија во Берлин развеа знаме со виножито

Read more
Фото: Кајгана

Размислувате да земете кредит – каква каматна стапка да изберете: фиксна или променлива?

Read more

НБА ѕвездата Бриџис брутално ја претепал сопругата

Read more

За власта новиот предлог ги содржи сите наши барања и забелешки, опозицијата излегува на протест

Read more

Љубов и секс

Утрински секс: Зошто е уште подобар во лето?

Read more

Хороскопски знаци кои никогаш нема да ви кажат дека ве сакаат

Read more

Знаци кои покажуваат дека сте претерале со мастурбација

Read more

5 причини зошто летото е како создадено за секс

Read more
 

Магазин

Најсмешниот виц во светот, научно докажано

Читај повеќе
Фото: Кајгана

Размислувате да земете кредит – каква каматна стапка да изберете: фиксна или променлива?

Читај повеќе

Зошто се враќаме здебелени од летен одмор?

Читај повеќе

Казни ако оставате предмети за да си чувате место на плажа во Пефкохори

Читај повеќе

Десет најчудни симптоми на бременост

Читај повеќе

Утрински секс: Зошто е уште подобар во лето?

Читај повеќе

Најчести митови за вежбањето во кои не треба да верувате

Читај повеќе

Kои комбинации на храна може да предизвикаат проблеми и болки во стомакот?

Читај повеќе

Три рецепти за домашни изотонични пијалаци

Читај повеќе