Десетте најдобри божиќни реклами

Рекламите обично се насочени кон тоа да ве натераат нешто да купите, но кога станува збор за новогодишните и божиќните реклами, нештата се поинакви, односно, барем ние поразлично ги перцепираме.

Божиќните реклами знаат да ни го подигнат духот за празниците, истовремено оставајќи одличен впечаток за брендот кои ги прави. Токму затоа, светските компании многу се посветуваат на креирање на добра божиќна реклама, што сигурно нема да ја заборавите, како овие десет во видеото.

реклама

Реклами

Coca-Cola ја објави новата божикна реклама

Read more

Реклама која е премногу секси за Велика Британија и за Швајцарија

Read more

Замислете Снуп Дог да ви достави храна до дома

Read more
Корона клише - Сите реклами за време на пандемијата се исти

Корона клише - Сите реклами за време на пандемијата се исти

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 10 нови видеоигри во јуни 2021

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Пристигна новиот Tesla Model S Plaid

Read more
play_arrow

Неверојатни факти за планетата Земја

Read more
play_arrow

Моментот кога Торнадо беснее низ Колорадо

Read more
play_arrow

Зошто луѓето немаат крилја или што е невозможно во еволуцијата?

Read more
play_arrow

10 минути вежбање на горниот дел од телото

Read more
play_arrow

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Sex/Life“

Read more
play_arrow

Интензивен HIIT тренинг за целото тело

Read more
play_arrow

Десет намирници што треба да се избегнуваат

Read more
play_arrow

Што ново претставија од Apple на првиот ден од WWDC?

Read more
play_arrow

Како би функционирала Влада на Обединетата Земја?

Read more