Девет работи што не сте ги знаеле за диетата и слабеењето

М.С.
/ 10.05.2021 / 09:47

Во новото видео на Gravity Transformation - Fat Loss Experts ќе ви откријат 9 работи за слабеење и диета што не сте ги знаеле.

Никој не ви ги кажува овие работи пред да почнете со тренинг, па затоа многу често не забележувате резултати и имате повеќе негативни ефекти отколку придобивки од вежбањето. Лошите навики го намалуваат и нивото на тестостерон во телото. Кои се тие - погледнете во видеото.

реклама

Фит

30 минути тренинг за целото тело

Read more

Тренингот на Вил Смит стана хит на социјалните мрежи

Read more

Вежби што ќе ви помогнат да трчате побрзо

Read more

Како изгледа менито на Роналдо: Јаде шест оброци на ден, пие само вода

Read more

Нови видеа

play_arrow

Траги од древни цивилизации на Земјата

Read more
play_arrow

30 минути тренинг за целото тело

Read more
play_arrow

„Иднината е одржлива“ – ревија на студентите по моден дизајн на ТМФ

Read more
play_arrow

Како да едитирате видео на YouTube откако ќе го објавите?

Read more
play_arrow

Протест во Лондон против рестриктивните мерки поради COVID-19

Read more
play_arrow

Астронаутите инсталираа нови соларни панели на МВС

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за видеоиграта „Pokemon Unite“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако се туширате со ладна вода секој ден, цел месец?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Сакаш да направиме селфи?

Read more
play_arrow

Зошто токму сега се појавуваат нови варијанти на коронавирусот?

Read more