Елизабет Харли изгледа одлично и на 55 години

Елизабет Харли уште еднаш покажа дека за неа годините се само бројка.

Празничниот викенд го помина на плажа, а нејзините обожаватели ги изненади со нова фотографија во бикини. Харли се пофали со прекрасната фигура и покажа дека е една од најпривлечните актерки.

 

Харли тренира пилатес и јога. Се храни со намирници од органско потекло, секое утро пие чаша топла вода со лимон.  

 

реклама

Реакцијата на морска раја стана хит на интернет

Read more

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Read more

Американците детонираа бомба во океанот, експлозијата предизвика земјотрес

Read more

Amazon годишно уништува милиони непродадени уреди

Read more

Стил

„Иднината е одржлива“ – ревија на студентите по моден дизајн на ТМФ

Read more

Елизабет Харли објави топлес фотографија и го „запали“ Instagram

Read more

Селена Гомес ја краси насловната на австралиското издание на Vogue

Read more

Поглед во авионот на Путин вреден 455 милиони евра

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Докторка открива зошто децата не треба да спијат во соба со отворена врата

Читај повеќе

Кога гледањето фудбал е опасно по здравјето?

Читај повеќе

Како менопаузата го менува мозокот на жената?

Читај повеќе

Што прават бебињата додека се во стомакот на мајката?

Читај повеќе
  • play_arrow

Траги од древни цивилизации на Земјата

Читај повеќе
  • play_arrow

Тиквички: Омилениот летен зеленчук кој нуди неверојатни здравствени бенефити

Читај повеќе

Педијатарот кој ги освои срцата на многу родители со една објава на Twitter

Читај повеќе
  • play_arrow

Моментот кога момче со џиновски дрон прелета низ центарот на Њујорк

Читај повеќе

Пет причини да заминете на одмор на планина

Читај повеќе