Фантазиите стануваат кошмари во трејлерот за „Fantasy Island“

Хоророт „Fantasy Island“ доби нов морничав трејлер, во кој акцентот е поставен на оживување на фантазиите на главните ликови во нивни најлоши кошмари. Филмот е во режија на Џеф Вадлов, базиран е според истоимената серија на Џин Левит.

Во главните улоги се појавуваат Мајкл Пења, Меги Кју, Луси Хејл, Остин Стовел, Џими О. Јанг, Рајан Хенсен и Мајкл Рукер.

Премиерата е закажана за 14 февруари 2020 година.

реклама

Филм & ТВ

Римејкот на „Fresh Prince Of Bel-Air“ е во подготовки и не е каков што очекувате

Read more

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Чак Норис му се закани на Лукашенко

Read more
play_arrow

Готово за 10 минути: Четири рецепти за брз ручек

Read more
play_arrow

Седум фудбалски менаџери кои воделе клуб и репрезентација истовремено

Read more
play_arrow

Разумни трансфери: Барселона

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Hustlers“

Read more
play_arrow

Пронајдена карстна дупка каде терористите на ИСИС фрлале тела

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои ќе се пензионираат до следната сезона

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако не јадете ништо цели седум дена?

Read more
play_arrow

Несекојдневна глетка: „Стампедо“ од делфини во Калифорнија

Read more
play_arrow

Проверете си го знаењето: Ова се седумте најчести научни урбани митови

Read more
play_arrow

Зошто смртоносни вируси преминуваат од животни на луѓе?

Read more
play_arrow

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more