Ирина Шајк позираше гола за Vogue

Б.С.Б.
/ 23.10.2020 / 11:28

Атрактивната Русинка Ирина Шајк позираше гола за Vogue, додека нејзините интимни делови се покриени со керамички плочки.

Ова несекојдневно фотоснимање е направено во градината на Донатела Версаче во Милано.

„Многу сум среќна што бев во многу посебната Версаче куќа во Милано“, порача манекенката во описот на фотографијата објавена на Instagram.

Во отворено интервју за британскиот Vogue, Шајк откри детали за нејзиниот живот како самохрана мајка, кажувајќи дека се чувствува како да е на „нов терен“ и дека мора да се адаптира на новите животни услови.

Ирина ќе се најде и на насловната страница на чешкото и словачкото издание на Vogue во ноември.

URL
View this post on Instagram

💎

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Тагови
реклама

Таксист нашол 300.000 евра и му ги вратил на сопственикот

Read more

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Филипче: Вратени на работа 40 медицински сестри

Read more

Стил

Запознајте ја новата мис Универзум: Андреа Мартинес, од кошаркарка до мис на Шпанија

Read more

Кој е најсекси маж за 2020?

Read more

Прва дама со стил: Најдобрите модни комбинации на Меланија Трамп

Read more

Како изгледа совршената жена во 2020 година?

Read more

Магазин

Како да го ублажите падот од височина до степен на преживување?

Читај повеќе

Кафуле во Рим во кое разговорите за коронавирусот се строго забранети

Читај повеќе
  • play_arrow

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Читај повеќе

Предлог за ручек: Шпагети карбонара

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Битка за Мадрид: Фемен против фашисти

Читај повеќе

На „наследничката на Стив Џобс“ ѝ се закануваат 20 години затвор

Читај повеќе

Елон Маск стана побогат од Бил Гејтс

Читај повеќе
  • play_arrow

Емотивната божиќна реклама на Disney ќе ве потсети што е најважно во животот

Читај повеќе

Европска земја која е шампион во борбата против корoната

Читај повеќе