Искрен трејлер за „Captain America: Civil War“

За многумина „Captain America: Civil War“ беше еден од најдобрите суперхеројски филмови досега направени. Mногумина, не го имаа тоа мислење за „Batman vs Superman: Dawn of Justice“. Колку и да не сакаме да ги споредуваме филмови, фактот дека излегоа брзо еден по друг, а се фокусираат на конфликт меѓу добропознати и сакани херои, го налага тоа.

Момците од ScreenJunkies го прават токму тоа во искрениот трејлер за „Captain America: Civil War“, каде сатирично го споредуваат овој филм на Marvel со горенаведениот на DC.

реклама

Филм & ТВ

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Read more

„Total Recall“ слави 30 години, сите го паметат по една сцена

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 најскапи откази на фудбалски менаџери

Read more
play_arrow

Гејмерски рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени

Read more
play_arrow

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more
play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more
play_arrow

Научната фантастика како инспирација за денешните роботи

Read more
play_arrow

Влијанието на Шекспир врз англискиот јазик

Read more
play_arrow

Најдоброто од Наполи сезонава

Read more
play_arrow

Тимот на „отпишаните“: 11 фудбалери кои се потценети во нивните татковини

Read more
play_arrow

Здрава опција: Како да направите пилешки прсти во рерна?

Read more
play_arrow

Креативни идеи за брз и вкусен појадок

Read more
play_arrow

Храна која го намалува нивото на тестостерон

Read more
play_arrow

Лет со целосно електрична Cessna

Read more