Искрен трејлер за „Captain America: Civil War“

За многумина „Captain America: Civil War“ беше еден од најдобрите суперхеројски филмови досега направени. Mногумина, не го имаа тоа мислење за „Batman vs Superman: Dawn of Justice“. Колку и да не сакаме да ги споредуваме филмови, фактот дека излегоа брзо еден по друг, а се фокусираат на конфликт меѓу добропознати и сакани херои, го налага тоа.

Момците од ScreenJunkies го прават токму тоа во искрениот трејлер за „Captain America: Civil War“, каде сатирично го споредуваат овој филм на Marvel со горенаведениот на DC.

реклама

Филм & ТВ

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Read more

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Read more

Најдобрите филмови во 2020, досега

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more