Искрен трејлер за „Justice League: The Snyder Cut“

Обожавателите на суперхеројски филмови имаа големи очекувања за „Justice League“ кога беше премиерно прикажан во киносалите. За жал, не ги исполни очекувањата.

Тоа не значи дека филмот нема обожаватели, но исто така има и доста критики.

Погледнете го искрејниот трејлер за филмот кој екипата на Screen Junkies го направи по барање на гледачите.

реклама

Филм & ТВ

Погледнете го трејлерот за италијанската хорор серија „Curon“

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Read more

Се снима српска верзија на серијата „Two and a Half Men“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Здрава опција: Како да направите пилешки прсти во рерна?

Read more
play_arrow

Креативни идеи за брз и вкусен појадок

Read more
play_arrow

Храна која го намалува нивото на тестостерон

Read more
play_arrow

Лет со целосно електрична Cessna

Read more
play_arrow

Уметноста на изведувањето пенал

Read more
play_arrow

Патки во фамилијарна прошетка по Вардар

Read more
play_arrow

Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Read more
play_arrow

Анимација од идната историска мисија на НАСА и SpaceX

Read more
play_arrow

Вирален хит: Борба меѓу два алигатора во Јужна Каролина

Read more
play_arrow

Како да ја користите апликацијата Zynn?

Read more
play_arrow

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more
play_arrow

Брз киш со готово лиснато тесто

Read more