Искрен трејлер за „Men in Black: International“

Филмот „Men in Black: International“ на режисерот Ф. Гари Греј е спиноф на франшизата Men in Black и е делумно базиран на истоимениот стрип на Malibu/Marvel на Лоуел Канингем.

Крис Хемсворт, Теса Томпсон, Кумаил Нанџијани, Ребека Фергусон, Ема Томпсон и Лијам Нисон се дел од актерската екипа за филмот од 2019 година што заработи вкупно 253,9 милиони долари на киноблагајните ширум светот.

Сега доби и искрен трејлер од Screen Junkies.

реклама

Филм & ТВ

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Read more

„Total Recall“ слави 30 години, сите го паметат по една сцена

Read more

Нови видеа

play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more
play_arrow

Научната фантастика како инспирација за денешните роботи

Read more
play_arrow

Влијанието на Шекспир врз англискиот јазик

Read more
play_arrow

Најдоброто од Наполи сезонава

Read more
play_arrow

Тимот на „отпишаните“: 11 фудбалери кои се потценети во нивните татковини

Read more
play_arrow

Здрава опција: Како да направите пилешки прсти во рерна?

Read more
play_arrow

Креативни идеи за брз и вкусен појадок

Read more
play_arrow

Храна која го намалува нивото на тестостерон

Read more
play_arrow

Лет со целосно електрична Cessna

Read more
play_arrow

Уметноста на изведувањето пенал

Read more
play_arrow

Патки во фамилијарна прошетка по Вардар

Read more
play_arrow

Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Read more