Искрен трејлер за „No Time to Die“

Последниот Џејмс Бонд филм со Даниел Крег требаше да има премиера лани, но беше одложена поради пандемијата со COVID-19.

Филмот помина добро на киноблагајните во САД, но сепак не толку добро колку што се очекуваше. Приказната е следна: Бонд ужива во мирниот и повлечен живот во Јамајка. Мирот ќе му биде нарушен кога агент на ЦИА ќе побара помош од него. Мисијата е да се спаси киднапиран научник, но целата работа не се одвива според планираното и Бонд се соочува со мистериозен негативец вооружен со опасна нова технологија.

По критиката, на ред се Screen Junkies и нивниот искрен трејлер за последниот филм во кој Крег го игра агентот 007.

реклама

Филм & ТВ

Двејн Џонсон ја сподели животната филозофија за неговиот успех

Read more

Меколи Калкин ја запроси Бренда Сонг со импозантен дијамантски прстен

Read more

Официјален трејлер за комичната крими серија „Murderville“

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Нови видеа

play_arrow
Зошто треба да поставите системи, а не цели?

Зошто треба да поставите системи, а не цели?

Read more
play_arrow

Фокусирајте се на нозете: 12 минути ефикасни вежби за слабеење

Read more
play_arrow

Пази да не паднеш додека работиш, фејл компилација

Read more
play_arrow

23 минути зимска јога за опуштање и слабеење

Read more
play_arrow

Заедно позгодни: Вежбајте во пар

Read more
play_arrow

Тест за издржливост: Осум минути вежби за стомачни мускули

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за комичната крими серија „Murderville“

Read more
play_arrow

10 минути вежби за поцврсти грбни и вратни мускули

Read more
play_arrow

Има едно место на Земјата каде не може да се формираат урагани

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да го скратите времето за чистење?

Read more
play_arrow

Зошто сонуваме?

Read more