Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Новиот филм испириран од популарната видео-игра излезе годинава и веднаш доби искрен трејлер.

„Mortal Kombat“ излезе на 8 април интернационално, додека премиерата во САД ја имаше на 23 истиот месец.

Режијата е на австралискиот режисер Сајмон МекКуоид, додека сценариото е на дуото Грег Русо и Дејв Калахам.

Во главните улоги се Луис Тан, Џесика МекНами, Џош Лосон, Табанобу Асано, Мехкад Брукс, Луди Лин, Чин Хан, Џо Таслим и Хиројуки Санада.

Remote video URL
Тагови
реклама

Реакцијата на морска раја стана хит на интернет

Read more

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Read more

Американците детонираа бомба во океанот, експлозијата предизвика земјотрес

Read more

Amazon годишно уништува милиони непродадени уреди

Read more

Филм & ТВ

Среќен роденден, Мерил Стрип

Read more

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Никој не го препозна Брендан Фрејзер

Read more
 

Сцена

  • filter

Среќен роденден, Мерил Стрип

Читај повеќе
  • filter

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Никој не го препозна Брендан Фрејзер

Читај повеќе

Светот кој требаше да се спасува и зошто го сакавме Терминатор

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Hitman’s Wife’s Bodyguard“ лесно го освои бокс-офисот

Читај повеќе

Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Cruella“

Читај повеќе

Проекција на дигитално реставрираната копија на „Фросина“ во Кинотека

Читај повеќе