Искрен трејлер за „Starship Troopers“

На барање на фановите екипата на Screen Junkies избработи искрен трејлер за филмот „Starship Troopers“.

„Starship Troopers“ е научно-фантастичен филм од 1997 година во режија на Пол Верхувен и сценарио на Едвард Нојмајер, а се базина на истоимениот роман издаден во 1959 година од Роберт А. Хајлајн. Доби многу негативни критики.

Во 23. век луѓето колонизираат други планети, а на една доаѓаат во судир со инсектоидни вонземјани и приказната се врти околу нивната меѓусебна борба.

Во главните улоги се Каспер Ван Дин, Дина Мајер, Дениз Ричардс, Џејк Бјузи, Нил Патрик Харис, Патрик Малдун и Мајкл Ајронсајд.

реклама

Филм & ТВ

Почина славната спикерка Бранка Станковска

Read more

Почина актерката Натали Делон

Read more

Дали „Симпсонови“ ја предвидоа победата на Камала уште пред 21 година?

Read more

The Rock го објави трејлерот за „Young Rock“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more
play_arrow

Како ќе биде запаметен Месут Озил во Арсенал?

Read more
play_arrow

Ова се најлошите трансфери што ги договорил Жозе Мурињо

Read more
play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more
play_arrow

Прошетка со Елон Маск низ канцелариите на SpaceX     

Read more
play_arrow

Креативни начини како да ја организирате кујната

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more
play_arrow

Преслатка реакција на маче кога за првпат ќе види снег

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Read more