Искрен трејлер за Super Mario Bros. Movie

А.С.
/ 25.05.2023 / 18:57

Анимираниот филм The Super Mario Bros. Movie се заснова на франшизата на видеоиграта Mario објавена од Nintendo и имаше премиера на 5 април годинава.

Филмот доби мешани критики од критичарите, но заработи над 1,264 милијарди долари низ целиот свет, туркајќи неколку рекорди за заработка, вклучувајќи го рекордот за најголема заработка за време на првиот викенд за анимиран филм и филм создаден според видеоигра.

Сега Screen Junkies направија и искрен трејлер, по барање на следбениците.

реклама

Нови видеа

play_arrow

Што ако НАСА воопшто не постоеше?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Barbie

Read more
play_arrow

Како би изгледала брзината на светлината на Земјата?

Read more
play_arrow
Девет проверени рецепти против мамурлак

9 проверени рецепти против мамурлак

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за The Wonderful Story of Henry Sugar

Read more
play_arrow

Детали во Barbie што ги забележуваат само возрасните

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со My Big Fat Greek Wedding 2

Read more
play_arrow

Најсмешните возачки фејлови на неделата

Read more
play_arrow

Неверојатниот подем на фудбалската репрезентација на Јапонија

Read more
play_arrow

Зајков: Со Малта треба да одиграме одговорно

Read more
play_arrow

Како засекогаш да се ослободите од салото на стомакот?

Read more
play_arrow

Јунакот од Палермо: Знаеме против кого играме, Италија ќе сака да се реваншира

Read more