Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Објавен е трејлерот за третиот дел од еротската драма „365 Days“ наречен „The Next 365 Days“, кој ја следи љубовната приказна на Лаура и Масимо.

„Врската на Лаура и Масимо виси на конец и тие се обидуваат да ги надминат проблемите со довербата, додека упорниот Начо прави сѐ за да ги раздвои“, е краток опис на заплетот на третото продолжение чиј оригиналес наслов гласи „Kolejne 365 Dni“.

Да потсетиме, вториот дел од „365 Days: This Day“ (во оригинал: „365 Dni: Ten Dzień“) започна со венчавката на Лаура и Масимо, но набрзо вниманието на Лаура го украде градинарот Начо.

По објавувањето, филмот наиде на многу лоши критики и незадоволство од публиката, а моментално има оцена 2,5 на IMDb.

Се чини дека публиката не е особено воодушевена од третиот дел од овој филм, кој е полн со сцени на експлицитен секс.

Remote video URL

„Изгледа никогаш не планираат да престанат да го прават ова“, „Секое продолжение го прави овој филм помизерен“, „Овие филмови се како лоша сообраќајна несреќа што едноставно не можеш да престанеш да ја гледаш“, „Знам дека ќе биде глупава приказна, па само ќе премотам на возбудливите секс сцени“, „О, боже, повторно овие двајца“, се само дел од коментарите.

Филмот ќе стане достапен за гледање на Netflix од 19 август.

реклама

iPhone 14 Pro „растури“ на тестот за квалитет на камерата

Read more

Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Read more

Што кралот Чарлс јаде за појадок?

Read more

НАСА го удрила астероидот посилно од очекуваното: Можеби му откинавме парче 

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 епизоди од CSI базирани на вистински злосторства

Read more

Што ќе гледаме на Netflix во октомври?

Read more

Додека Брус Вилис е во пензија, неговиот „дигитален близнак“ снима реклами

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 епизоди од CSI базирани на вистински злосторства

Читај повеќе
  • play_arrow

Што ќе гледаме на Netflix во октомври?

Читај повеќе
  • play_arrow

Додека Брус Вилис е во пензија, неговиот „дигитален близнак“ снима реклами

Читај повеќе

Епидемија на сифилис ја стопираше порно индустријата

Читај повеќе

Затворот во Зеница во новата сезона на „Inside the World’s Toughest Prisons“ на Netflix

Читај повеќе

Емили Ратајковски го критикуваше филмот за Мерилин Монро: Правиме фетиш од женската болка

Читај повеќе
  • play_arrow

Холивуд мета на Малала: Недоволно се застапени муслиманите

Читај повеќе
  • play_arrow

Не престануваат лошите критики за новиот филм за Мерлин Монро, гледачите згрозени

Читај повеќе