Ја побара за жена на висина од над 4.000 метри

Љубовта е во воздухот! Сигурно сте виделе секакви предлози за брак, но дали сте виделе вакво нешто?

Падобранец ја побара за жена својата девојка додека се спуштаа на земјата на висина од 4.000 метри и тоа се претвори во нивната најдобра авантура досега.

Свршеникот овој генијален план го осмислил една недела пред акцијата. Цело време свршеничкиот прстен го држел цврсто меѓу забите. За среќа, сè минало како што треба, а среќниот падобранец доби потврден одговор.

реклама

Чек дис аут

Сахара и Антарктик се послични отколку што мислиме

Read more

Швајцарците ќе закопаат 2.000 пара гаќи во име на науката

Read more

Ако Земјата се судри со Марс, која планета ќе преживее?

Read more

Топ 10 славни личности кои се пробале во рингот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да ги избелите забите на природен начин?

Read more
play_arrow

Дали ја откривме најдобрата Суперземја досега?

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за новиот филм на Netflix - „The Woman in the Window“

Read more
play_arrow

Пет здрави навики за да ја задржите идеалната тежина

Read more
play_arrow

Интензивни вежби за секси и затегнат задник

Read more
play_arrow

Кога детето за топки е непријателски расположено

Read more
play_arrow

Ако Земјата се судри со Марс, која планета ќе преживее?

Read more
play_arrow

Десетте најдобри вежби за секси задник и нозе

Read more
play_arrow

Седум големи градови без популарен фудбалски клуб

Read more
play_arrow

Треба да зборуваме за непотизмот во фудбалот

Read more
play_arrow

Протести во Данска против масовно корона-тестирање

Read more
play_arrow

Протести во Флорида поради мерките против COVID-19

Read more