Качер објасни зошто со Витерспун се однесуваа чудно на премиерата

Познатите актери Ештон Качер и Рис Витерспун се појавија на насловните страници на странските магазини бидејќи на премиерата на нивниот нов филм изгледаа многу сериозно, поради што медиумите мислат дека актерите се скарале.

Затоа актерот објасни зошто тој и Витерспун се однесувале чудно додека стоеле еден до друг за време на гостувањето во подкастот „Chicks in Office“.

„Вака стојат работите. Да ја гушкам и да се дружев со неа, ќе почнеше муабет дека имаме афера. Ако застанам до неа и ги ставам рацете во џеб, нема шанси да почне гласина дека имаме афера“, изјави актерот.

Актерот наведе дека двајцата се многу блиски пријатели и дека тоа го поддржува и неговата сопруга Мила Кунис. Во интервјуто дури изјави дека им се јавила да им каже да бидат поинтимни на фотографиите за да не бидат исмејувани на социјалните мрежи.

„Ми се јави жена ми. Таа ни испрати пораки во кои пишуваше: 'Момци, треба да се однесувате како да си допаѓате еден на друг“, рече Качер.

Remote video URL

Инаку, Качер и Витерспун глумат пријатели во новиот филм „Your Place or Mine“, каде што решаваат да си ги сменат домовите на некое време додека не откријат што сакаат во нивните врски.

Филмот ќе биде достапен за гледање на Netflix од 10 февруари.

реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Филм & ТВ

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Read more

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Read more

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Read more

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе