Како би изгледал трејлер за Македонија на ЕУРО

На YouTube се појави интересно видео кое прикажува како би изгледал трејлер за евентуален документарен филм „EURO Dream“ во кој би се зборувало за патот на Македонија до ЕУРО 2020 и кулминацијата со конечниот пласман.

Изработката е на MP 'TM, канал кој е промотор на македонскиот спорт и кој досега има направено видеа за Кире Лазаров, Горан Пандев, Иџе Стефановски, Стојанче Стоилов, Перо Антиќ итн.

реклама

Фудбал

Феран Торес, мајсторе!

Read more

Пирло: Интер беа подобри и пожелни за успех од нас

Read more

УЕФА ја презентираше официјалната песна за ЕУРО 2020

Read more

Манчестер Јунајтед постави негативен рекорд по примени голови на домашен терен

Read more

Нови видеа

play_arrow

Какви промени да очекувате ако трчате редовно цел месец?

Read more
play_arrow

Лосос на три начини

Read more
play_arrow

Мислиш дека ги знаеш најпознатите лого дизајни?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: BMW M5 V10, AMG E55 или Audi RS6?

Read more
play_arrow

Моментот кога гром удира во вулкан за време на ерупција

Read more
play_arrow

Чиј е Ерусалим?

Read more
play_arrow

Како да испеглате кошула за само 90 секунди?

Read more
play_arrow

Поглед во луксузниот Aston Martin DB11 кој чини 800.000 илјади долари

Read more
play_arrow

Вежбање со танц со Памела

Read more
play_arrow

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Read more
play_arrow

Најголемите рекордери во историјата на Лигата на шампиони

Read more
play_arrow

Седум интересни факти за машкото тело

Read more