Како да користите Spotify?

М.С.
/ 28.07.2020 / 15:43

Spotify е музичка платформа на која има повеќе од 50 милиони песни кои може да ги слушате кога и да посакате.

Стриминг платформата за слушање музика од почетокот на месецов е достапна во нашата земја, во пакетот со уште 12 други земји.

На новото видео на YouTube каналот Howfinity ќе ви покажат како да направите профил и да ја користите апликацијата.

реклама

Нови видеа

play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Read more
play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Read more
play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more
play_arrow

Автомобил од буквално 1 коњска сила

Read more
play_arrow

Девојче спасено откако 24 часа минало под урнатините во Бејрут

Read more
play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more
play_arrow

Анти-корона меур - бизарен дизајн на заштитен шлем

Read more
play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more