Кејт Мидлтон го украде вниманието на премиерата на „Top Gun: Maverick“

Б.С.Б.
/ 20.05.2022 / 13:30

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон се појави на лондонската премиера на филмот „Top Gun: Maverick“, а благодарение на елегантното модно издание таа го украде вниманието на црвениот килим.

Кејт Мидлтон и принц Вилијам се појавија на црвениот килим на британската премиера на „Top Gun: Maverick“, заедно со Том Круз. Кејт носеше црно-бела тоалета, додека принц Вилијам се појави во класичен црн смокинг.

Кралскиот пар се запозна и со останатиот дел од филмската екипа, а Круз ги украде симпатиите на публиката кога и понуди рака на Кејт додека се качуваше на скалите.

„Имаме многу заеднички работи“, изјави Круз за принцот, пренесе My London. „И двајцата ја сакаме Англија и двајцата сме авијатичари, сакаме да летаме“, објасни актерот.

URL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by People Magazine (@people)

реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Украинки продадоа разголени фотографии за 800.000 долари за помош на својот народ

Read more

Јаглехидрат што најдобро помага за топење на салото на стомакот

Read more

Со ракета погоден преполн шопинг-центар во градот Кременчук, има жртви

Read more

Стил

Како да ја заштитите косата во лето?

Read more

Instagram убавица: Никол Торн

Read more

Како да се ослободите од непријатните мириси во бањата?

Read more

Работи поради кои оставате впечаток на неуредна личност

Read more
 

Магазин

Дали ќе ја решите загатката што Илон Маск ја поставува на интервјуата за работа?

Читај повеќе

Топлотен удар: Што треба да знаете и како да се заштитите?

Читај повеќе

Кога не е добро време да ги миете забите?

Читај повеќе

Стогодишник од Шкотска сѐ уште работи и нема намера да се пензионира

Читај повеќе

Што да направите за салатата подолго да остане свежа?

Читај повеќе

Како без правосмукалка да исчистите скршено стакло?

Читај повеќе

Моден викенд Скопје со млади сили одбележа 25 сезони

Читај повеќе

Препораки како да се заштитите од високите температури

Читај повеќе

За блескави подови, во водата за чистење додајте кујнска сол

Читај повеќе