Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Гледајте фудбал, навивајте и уживајте во Чоколино заедно со голманот на хрватската репрезентација,  Доминик Ливаковиќ. Освојте вредни награди, а на крајот и главната награда – ваучер за купување на спортска опрема во продавниците на Sport Vison со вредност од 100.000 денари.

Во периодот од 5 јуни до 15 јули 2024 година, купете еден производ Чоколино во вреќичка (Чоколино 500g, Чоколино 1000g, Чоколино Фит 400г, Чоколино Протеин Пауер 350g и Чоколино Дарк 350g) на кое било продажно место во Македонија и освојте ја главната награда - подарок картичка од „Sport Vision“ вредна 100.000 денари за да се опремите за вашите идни спортски успеси (големи и мали).

Покрај главната награда, во текот на шесте недели можете да освоите и еден од 4-те ваучери од првата фитнес мобилна апликација во Македонија, Fit Kit, пакет L во вредност од по 6.000 денари или подарок пакети од Чоколино.

Ако сметате дека овие награди се направени како за вас, можете да ги најдете сите информации како и формуларот за апликација на https://cokolino.mk/ . Во формуларот за апликација треба да ги внесте вашите лични податоци, број на фискална сметка и да прикачите слика од фискалната сметка, многу едноставно!

Затоа што никој не ви брани да купите Чоколино!

Со среќа!

реклама

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Read more

Зошто на ЕУРО нема натпревар за 3. место? УЕФА даде објаснување

Read more

Почна сезоната на храна што го намалува ризикот од катаракта и до 43%

Read more

Трик за разладување на домот и обезбедување пријатен сон

Read more

Живот

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Read more

Уран и Марс носат проблеми: Астро прогноза до крајот на јули

Read more

За прв пат достапен дел од Бакингемската палата за посетители: Koja е цената за влез?

Read more

Опасен TikTok тренд ветува идеално исончан тен

Read more
 

Магазин

Четири намирници кои всушност ви помагаат да изгубите тежина

Читај повеќе
  • play_arrow

Неколку совети за безбедност ако одите во Барселона

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои чекори треба да ги преземете ако ве допре медуза?

Читај повеќе

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Читај повеќе

Уран и Марс носат проблеми: Астро прогноза до крајот на јули

Читај повеќе

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Читај повеќе

Како Холанѓаните станаа највисоката нација во светот?

Читај повеќе
  • filter

За прв пат достапен дел од Бакингемската палата за посетители: Koja е цената за влез?

Читај повеќе

Почна сезоната на храна што го намалува ризикот од катаракта и до 43%

Читај повеќе