Колку ќе чинат новите Samsung Galaxy S21 модели?

Белгискиот оператор Voo „случајно“ ја откри цената на смартфоните од претстојната серија Galaxy S21.

Иако ги отстранија информациите за кратко време, тие сепак завршија на социјалните мрежи.

На веб-станицата на белгискиот оператор се наведува дека Galaxy S21 ќе чини 849 евра, цената на моделот S21 Plus ќе изнесува 1.049 евра, додека моделот S21 Ultra ќе чини 1.399 евра.

Читајте следно: Samsung Galaxy S21 Ultra ќе има 6 камери

Samsung официјално потврди дека новите смартфони ќе бидат претставени на 14 јануари.

реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци

Read more

Мобилни

Motorola ги претстави Edge 20, Edge 20 Pro и Edge 20 Lite

Read more

Рендерите го открија изгледот на Motorola Edge 20, Edge 20 Pro и Edge 20 Lite

Read more

Што ново ќе донесат Samsung Galaxy Z Flip 3 и Z Fold 3?

Read more

Ова се новите Nokia XR20 и Nokia 6310

Read more
 

Гик

Motorola ги претстави Edge 20, Edge 20 Pro и Edge 20 Lite

Читај повеќе

Профитот на Facebook поголем за 10 милијарди долари во вториот квартал од лани

Читај повеќе
  • play_arrow

Почна да работи најмоќната приливна турбина во светот

Читај повеќе

Xbox Series X и S се најбрзо продаваните Xbox конзоли

Читај повеќе

Ајнштајн бил во право за црните дупки

Читај повеќе

Политичка трка за вселената: Што ќе биде „Окото на Саурон“ што го гради ЕУ?

Читај повеќе

Google и Facebook воведуваат задолжителна вакцинација за вработените во САД

Читај повеќе
  • play_arrow

Телескопот Hubble откри докази за испарување на вода на месечина на Јупитер

Читај повеќе

Рендерите го открија изгледот на Motorola Edge 20, Edge 20 Pro и Edge 20 Lite

Читај повеќе