Колку време треба да бидете на диета за да направите стомачни?

М.С.
/ 06.06.2021 / 14:57

Колку време е потребно да бидете на диета за да направите стомачни мускули? Според стручњакот Џереми Итер има три причини од кои зависи процесот на слабеење, а тоа зависи од вашата физичка подготвеност, дали сакате да ви се забележуваат стомачните мускули и што сте подготвени да направите за убаво и фит тело.

Има една навика која треба да ја избегнувате. Погледнете го видеото.

реклама

Фит

Вежби кои го нормализираат крвниот притисок

Read more

Роналдо ја открива програмата на која ги должи неверојатното тело и форма

Read more

Како да го забрзате метаболизмот по 40-тата година?

Read more

Дали се слабее со 20.000 чекори на ден?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Ти си ми најдобар пријател, фејл компилација

Read more
play_arrow

Како да го забрзате метаболизмот по 40-тата година?

Read more
play_arrow

Топ 10 нови видеоигри во август 2021

Read more
play_arrow

Дали се слабее со 20.000 чекори на ден?

Read more
play_arrow

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако цел месец се туширате со ладна вода?

Read more
play_arrow

30 интересни факти за „Interstellar“

Read more
play_arrow

Олимпијада во верзија на Реми Галард

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Mercedes AMG C63 Black Series или BMW M3 F80?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more