Чек дис аут

play_arrow

Спортска фејл компилација

Fail Army на едно место ги собра најинтересните спортски фејлови актуелни на интернет. Погледнете го видеото.
Read more
play_arrow

Моментот кога камион ќе влета во торнадо

Камионите се значително потешки од патничките автомобили, но тие немаат многу шанси ниту против таква моќна природна сила како торнадо.
Read more

Авион принудно слета бидејќи патник одбивал да излезе од вецето

Авион со 134 патници и член на екипажот на релација Цирих-Ларнака бил принуден да слета непланирано на аеродром во Австрија, откако еден патник се заклучил во тоалетот и одбивал да излезе.
Read more
filter

Кои се предлозите за знаме на Антарктик?

Антарктик е континент, не е држава, па затоа и нема знаме. Но, тоа не значи и дека не постојат предлози за официјално знаме на Антарктик.
Read more
play_arrow

Зајакот сепак побрз од Ф1 болид

Необична сцена видовме за време на вчерашните квалификациски натпревари за Големата награда на Италија кога зајак влета на патеката.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

FailArmy објави нова смешна компилација од непријатни моменти актуелни на интернет во текот на изминатата недела. Погледнете го видеото.
Read more
play_arrow

Десет галаксии кои не би требало да постојат, ама тука се

Factnomenal има ново возбудливо видео.
Read more
play_arrow

Земјотрес и молскавици истовремено во Мексико Сити

Неверојатна снимка ни доаѓа од мексиканската престолнина каде додека градот го тресе земјотрес пукаат електрични кабли и приредуваат краткотрајно шоу на небото.
Read more

Колку е всушност уникатно вашето тело?

Сите ние сме единствени, но некои се „поуникатни“ од другите - одредени карактеристики и способности не може да ги создаде секој во светот, дури ни мнозинството.
Read more

Хороскопските знаци зад волан: Овните се бесни тркачи, Девиците ги почитуваат сите правила

Главните одлики на секој од хороскопските знаци се одразуваат во сите аспекти од живеењето, од најсекојдневни до најспецифични.
Read more

Она кога ептен не ти се оди на работа

Преслатко кученце стана популарно на интернет поради неодоливата реакција на неговиот прв работен ден.
Read more
play_arrow
filter

Косилка што чини колку половен автомобил: Сама коси, со GPS навигација

Светот на сѐ попопуларните роботски косилки за трева стана побогат за роботите Segway Navimow.
Read more
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Цените на половните автомобили во Германија рушат рекорди

Read more

Басистката на „Манескин“ настапи топлес на концерт во Париз

Read more

Волкановски го предизвика Мекгрегор

Read more