„Maid“- новата серија која ќе ви го разнежни срцето

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Maid“ која пристигнува на 1 oктомври.

Во серијата се раскажува приказната мајка која си заминува од домот на насилниот партнер кој постојано се обидува да ја контролира и нејзината борба да најде работа и да ја издржува ќерка ѝ.

Приказната ќе ве растажи и ќе ви го разнежни срцето.

Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Расте бројот на нови претплатници на Netflix поради „Squid Game“

Read more

Мадона го довршува сценариото за филмот за нејзиниот живот

Read more

Официјален трејлер за психодрамата „The Lost Daughter“

Read more

Секси милионерки: Кои се десетте најбогати порно ѕвезди?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пет вежби кои ќе ви го трансформираат телото за само 4 недели

Read more
play_arrow

Четири начини на кои ќе патуваме низ вселената во иднината

Read more
play_arrow

Мирољубивиот парадокс на Јапонија

Read more
play_arrow

30 минути домашни јога вежби за поголема флексибилност

Read more
play_arrow

Израелски нуркач откри крстоносен меч стар 9 века

Read more
play_arrow

Дали среќата се купува со пари?

Read more
play_arrow

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Read more
play_arrow

Lamborghini Huracan Turbo или Kawasaki H2R - кој е побрз?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да слабеете без да броите калории?

Read more
play_arrow

Фејл компилација со најсмешните незгоди ширум светот

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Squid Game“

Read more