Македонски Телеком со празнична понуда за поубав крај на годината

Двојно повеќе мобилен интернет, празничен бонус за нов уред и осигурување на новиот смартфон во Magenta 1 M

За поубав крај на годината и почеток на Новата, Македонски Телеком почнува Новогодишна промоција за Magenta 1 и Mobile тарифните модели. За време на празниците, корисниците на Magenta 1 и Mobile можат да уживаат со многу повеќе интернет, 16.000 денари бонус за набавка на уреди по празнични цени и осигурување на новиот смартфон.

Овие празници, искористете го промотивниот бонус од 16.000 денари со Фамилијарен буџет за две линии во Magenta 1 М и изберете нов смартфон или телевизор по супер цена.

За безгрижна комуникација, осигурајте го вашиот нов смартфон за само 1 денар брзо и лесно преку TelekomMK апликацијата. Осигурувањето се однесува на смартфони купени во промотивниот период во Доверба 24 или договор за Фамилијарен буџет во Magenta 1  и Mobile M, L тарифите и трае 24 месеци. Се активира преку Telekom МК апликацијата, најдоцна пет дена од купувањето на смартфонот. 

Новогодишната понуда трае ограничен временски период и е достапна за сите нови и постојни корисници на Magenta 1 и Mobile M и L тарифните модели со Договор за Фамилијарен буџет, Доверба 24/12 склучен во промотивниот период. Промотивниот интернет важи во период од 24 месеци со активна е-сметка.

За безгрижна комуникација, користете ја TelekomMK апликацијата, активирајте е-сметка и уживајте во екстра придобивките на празничната понуда.

Овие празници останете безбедни, поврзани со најблиските и искористете ги поволностите на новата понуда за целото семејство. 

Повеќе информации на: www.telekom.mk

реклама

Што ќе се случи во телото ако секој ден пешачите?

Read more

Филипче: Повикувањето за вакцинација ќе се одвива преку системот „Мој термин“

Read more

26 јануари 1788, почнала колонизацијата на Австралија

Read more

Конор Мекрегор суспендиран на шест месеци

Read more

Промо

Интегрирано решение на „Комволт“ за заканите на рансомвер

Read more

Дедо Мраз вози за Кликни Јади!

Read more

Државна Лотарија и Црвен крст започнаа со хуманитарна акција за поддршка на ранливи категории граѓани во борба со Ковид-19

Read more

Дали знаете како да ги совладате загадувачите на воздух во домот?

Read more
 

Ново

  • play_arrow

Што ќе се случи во телото ако секој ден пешачите?

Читај повеќе
  • play_arrow

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Читај повеќе

Филипче: Повикувањето за вакцинација ќе се одвива преку системот „Мој термин“

Читај повеќе
  • play_arrow

Со гол од слободен удар Барди се врати на зелениот терен

Читај повеќе

Јапонија вработува 10.000 здравствени работници за ОИ

Читај повеќе

Совети како да го смирите детето во моменти на изливи на бес

Читај повеќе

Утре без струја дел од општините Карпош и Сарај, задутре дел од Центар и Арачиново

Читај повеќе

Почетни состави за дербито Интер - Милан

Читај повеќе

Усвоен Националниот план за COVID-19 вакцинација

Читај повеќе