„The Mandalorian“ доби искрен трејлер

Додека со нетрпение ја чекаме втората сезона од „The Mandalorian“, дечките од Screen Junkies подготвија искрен трејлер.

Првата сезона од „The Mandalorian“ излезе во ноември минатата година. Серијата е спиноф на „Star Wars“ во продукција на Disney, а дејството се одвина пет години по настаните во „Return of the Jedi“.

Втората сезона треба да почне со првата епизода веќе в петок. Во главната улога е Педро Паскал.

Remote video URL
реклама

Таксист нашол 300.000 евра и му ги вратил на сопственикот

Read more

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Филипче: Вратени на работа 40 медицински сестри

Read more

Филм & ТВ

Братот на принцезата Дијана: Во „The Crown“ има битни нешта што не се вистинити

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Read more

Сцена

Братот на принцезата Дијана: Во „The Crown“ има битни нешта што не се вистинити

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Модата на AMA 2020: Што носеа познатите на црвениот тепих?

Читај повеќе
  • play_arrow

Тејлор Свифт освои три AMA награди и постави нов рекорд

Читај повеќе

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за „The Ripper“

Читај повеќе
  • play_arrow

Џастин Бибер и Шон Мендес пеат за предизвиците на славата во „Monster“

Читај повеќе
  • play_arrow

Billboard: Карди Би е жена на годината

Читај повеќе