Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Маж се обидел да упадне во вилата на Ријана. На полицијата ѝ изјавил дека тоа го направил затоа што сакал да ја запроси.

Полициската управа во Лос Анџелес изјави за Page Six дека еден маж бил уапсен вчера во Беверли Хилс. Допатувал од Јужна Каролина. Не е познато дали пејачката во тоа време била во вилата.

Обезбедувањето на Ријана го задржало додека не дошла полицијата. По сослушувањето, тој бил ослободен.

Ова не е прв пат Ријана да наиде на ваков проблем. Имено, Едуардо Леон во 2018 година провали во истата вила и таму остана дури 12 часа. За среќа, таа во тој момент беше на пат. Нејзината помошничка го забележала додека се криел.

На полицијата ѝ рекол дека сака да има секс со Ријана. Беше обвинет за следење, кражба, вандализам и давање отпор при апсење. Ја призна вината и беше осуден на условна казна од 5 години.

Тагови
реклама

Еден суплемент не смеат да го земаат луѓето над 50 години

Read more

Детална астро анализа до 31 мај за секој хороскопски знак

Read more

Направете фалафел, евтино јадење за целото семејство

Read more

Што точно му прави шолја кафе на телото од минута во минута?

Read more

Музика

Rammstein направи спектакл во Белград

Read more

Селин Дион низ солзи зборуваше за ретката болест: Ако не можам да одам, ќе ползам

Read more

Во тек е конкурсот за наградата „Милан Младеновиќ 2024“

Read more

„Исплива“ видео: Дали победата на Немо на Евровизија беше наместена?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Rammstein направи спектакл во Белград

Читај повеќе

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Читај повеќе
  • play_arrow

Селин Дион низ солзи зборуваше за ретката болест: Ако не можам да одам, ќе ползам

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Читај повеќе
  • filter

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Читај повеќе

Полициска истрага за смртта на Метју Пери: Кој му го дал кетаминот?

Читај повеќе

The Rock изгледа непрепознатливо во неговата нова улога

Читај повеќе
  • play_arrow

Новинар ја изненади Ема Стоун кога ѝ се обрати со вистинското име

Читај повеќе