Направете сами: Креативни украси за бања

Екипата на BuzzFeed Nifty секогаш има интересни и креативни идеи за вас.

Овојпат ќе ви покажат како да направите украси за во вашата бања. Погледнете го видеото.

реклама

Архитектура

20 идеи како поткровјето да стане прекрасна соба

Read more

Импресивен проект: Вака изгледа куќа направена од 12 контејнери

Read more

Превоз на иднината: Првите луѓе кои патуваа со Virgin Hyperloop

Read more

Црква претворена во луксузен дом се продава за 15 милиони фунти

Read more

Нови видеа

play_arrow

Џастин Бибер и Шон Мендес пеат за предизвиците на славата во „Monster“

Read more
play_arrow

Погледнете како F-22 Raptor ѝ пркоси на гравитацијата

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Чоколадни крофни

Read more
play_arrow

Што се случува со стадионот на духови во Валенсија?

Read more
play_arrow

Модна приказна: Костимите во четвртата сезона на „The Crown“

Read more
play_arrow

Германска реклама за борба против COVID-19 стана хит на интернет

Read more
play_arrow

„The Surgeon's Cut“ - нова документарна серија на Netflix

Read more
play_arrow

10 раси на кучиња што се најлесни за дресирање

Read more
play_arrow

Каде се сега: Седумте најмлади играчи на ЕУРО 2008

Read more
play_arrow

Како се менувало човечкото лице низ еволуцијата?

Read more
play_arrow

Топ 10 комедии за кои сте заборавиле дека се одлични

Read more
play_arrow

Новиот филм за Том и Џери ќе ги оживее спомените од детството

Read more