Не може да ги надмудрите луѓето родени во овие 3 хороскопски знаци

Припадниците на овие хороскопски знаци ве читаат како отворена книга. Не обидувајте се да ги надмудрите или да манипулирате со нив бидејќи нема да ви успее.

Лав

Огнените Лавови важат за нарциси, сакаат да бидат почитувани од другите луѓе. Имаат силен карактер и лесно ги проценуваат намерите на другите. Никогаш нема да ви простат доколку ги повредите или се обидете да манипулирате со нив, а подготвени се и да ви се одмаздат.

Скорпија

Скорпиите се познати како најголемите манипулатори во хороскопот. Тоа значи дека нив тешко може да ги надмудрите.

Припадниците на овој хороскопски знак знаат како да постават граница за да се заштитат себе си, никогаш нема да направат нешто доколку не им се допаѓа. Не обидувајте се да ги манипулирате - со сигурност ќе ви се одмаздат.

Бик

Бикот има стабилен и цврст карактер и не може да го убедите да направи нешто доколку тој не сака. Бикот секогаш го кажува своето мислење и ќе ве одбие доколку не му се допаѓа вашиот предлог. Нема да ви успее да го надмудрите Бикот бидејќи тој се слуша само себе си.

реклама

ДИК: Членовите на избирачките одбори ќе добијат за 100% повисок надоместок

Read more

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Живот

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Read more

Во Канада за една година 25.000 обиди за самоубиство

Read more

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more

Магазин

  • filter

Поглед во луксузниот дом на Џенифер Лоренс, вреден 10 милиони долари

Читај повеќе
  • filter

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Читај повеќе

Во Канада за една година 25.000 обиди за самоубиство

Читај повеќе

Пет грешки во сексот поради кои изгледате како почетник

Читај повеќе
  • play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Читај повеќе
  • play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Читај повеќе
  • play_arrow

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Читај повеќе