Неделен план со вежби за слабеење за мајки

Ф.З.
/ 30.05.2020 / 10:49

Видеото е наменето за мајки над 30 години и содржи план на неделна база.

За сите презафатени мајки на возраст од 30 до 60 години, д-р Ентони Балдузи нуди план со вежби кој ќе ви одземе многу малку од вашето драгоцено време, а би требало да ви донесе резултати.

Запамтете дека колку и да вежбате, доколку се храните нездраво тогаш никој план со вежби нема да ви помогне.

реклама

Фит

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more

Колку кардио е потребно за да се стопат наслагите околу стомакот?

Read more

Со јога до здраво срце

Read more

Што ќе се случи доколку пешачиме секој ден?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more
play_arrow

National Geographic со дрон сними документарец за Монт Еверест

Read more
play_arrow

Домашен сладолед на четири начини

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за „Cursed“ - новата серија на Netflix

Read more
play_arrow

Неверојатен тајмлапс: Движењето на Сонцето во текот на 10 години

Read more
play_arrow

Колку кардио е потребно за да се стопат наслагите околу стомакот?

Read more
play_arrow

Аргентинците измислија бесконтактен фудбал

Read more
play_arrow

Италија: Нуркачи спасија кит заплеткан во рибарска мрежа

Read more
play_arrow

Што ќе се случи доколку пешачиме секој ден?

Read more