Николас Кејџ непрепознатлив на снимањето за „Dream Scenario“

Актерот Николас Кејџ изгледа непрепознатливо за потребите на снимањето на филмот „Dream Scenario“.

Фотографиран е во Торонто, каде ја снима комедијата. Филмот е во режија на Кристоф Боргли, а дејството засега не е познато. Продуценти на проектот се Ари Астер и Ларс Кнудсен.

Покрај Кејџ, во филмот ќе се појават и Џулиен Николсон, Дилан Бејкер, Кејт Берлант и други.

Во наредниот период, Николас ќе работи и на други проекти како „The Unbearable Weight of Massive Talent“, „Butcher’s Crossing“ и „Renfield“.

Актерот и неговата сопруга Рико Шибата во септември станаа родители на ќерка. Кејџ со поранешните партнерки има два сина, Вестон (30) и Кал-Ел (16). Тој зад себе има пет брака.

реклама

Што се случува со телото ако немате секс со месеци или години

Read more

Онколог советува кои се најчесто игнорираните симптоми што укажуваат на рак

Read more

Илон Маск стави точка

Read more

Навики што го убиваат тестостеронот во модерниот маж

Read more

Филм & ТВ

Качер објасни зошто со Витерспун се однесуваа чудно на премиерата

Read more

Џон Клиз ќе снима нови епизоди од серијата Fawlty Towers

Read more

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија The Consultant

Read more

Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Качер објасни зошто со Витерспун се однесуваа чудно на премиерата

Читај повеќе
  • play_arrow

Санремо: Пејач дивееше на сцена, шутираше цвеќиња и ги тресеше музичарите

Читај повеќе
  • play_arrow

Џон Клиз ќе снима нови епизоди од серијата Fawlty Towers

Читај повеќе
  • play_arrow

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија The Consultant

Читај повеќе
  • play_arrow

Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најголеми скандали на Греми наградите

Читај повеќе
  • play_arrow

Твитерџиите пукаат сеир со Бен Афлек на Греми наградите

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа спој на The Last of Us и Super Mario?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе