Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Холивудскиот актер Арми Хамер е обвинет дека е канибал и садист откако во јавност излегоа низа пораки кои наводно ги испраќал на неколку жени. Иако пораките не се верификувани, жените кои ги објавија пораките споделија и приватни фотографии кои наводно им ги пратил актерот, пренесе Daily Mail.

Дури и поранешната сопруга на Арми е „шокирана“ од наводните пораки на актерот, во кои тој со други жени дискутира за БДСМ, канибализам и фантазии за силување.

Хамер стана главна тема на Twitter по серијата објавени експлицитни пораки на Instagram, кои наводно ги испратил на некоја жена, а се објавени анонимно од сега веќе приватниот профил House of Effie.

House of Effie е Instagram страница со над 25.000 следбеници, а на 10 јануари оваа страница сподели фотографии од наводни директни пораки меѓу непозната личност и профил кој изгледа дека му припаѓа на Арми. Во шокантните пораки, за кои корисници на Twitter тврдат дека  најверојатно се лажни, Арни наводно вели дека е 100 % канибал.

„Јас сум 100 проценти канибал. Сакам да те изедам“, гласи една од пораките. Во друга размена, вели: „Морам да испијам твојата крв“.

Во некои пораки кон жената се обраќа како на робинка и вели дека „сака да ѝ исече прст од нозете“, но изразува и желба за доминација над неа.

„Ти живееш само за да ми се покориш и да бидеш мој робинка. Би ти исекол ножен прст и би го чувал во џеб, така секогаш ќе имам дел од тебе“, пишува во една од пораките.

Засега, Арми се нема обратено во јавност по повод овие контроверзни коментари. Наводните пораки на 34-годишниот актер не се верификувани, но негативните реакции не стивнуваат.

Тој исто така на жената ѝ испратил негова фотографија во која раката му е околу вратот. Не е првпат Арми да се соочи со слични обвинувања, во 2017 година медиумите пишуваа за него откако лајкнал неколку твитови за БДСМ и поинакви аспекти на сексот.

Арми Хамер има глумено во низа хитови како „The Social Network“, „Call me by Your Name“, „Rebecca“ и други.

URL
реклама

Принцот Филип опериран од срце во стотата година од животот

Read more

Кој е најмудриот хороскопски знак според астролозите?

Read more

Со измени на Законот за легализација на дивоградби се продолжува неговата важност за уште пет години

Read more

L'Equipe не штедеше навреди за Ѓоковиќ, дури и на лично ниво

Read more

Филм & ТВ

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Read more

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Read more

Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Read more

Најдобриот психолошки трилер на сите времиња

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Читај повеќе

Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Црквата реагира на „сатанистичката“ песна за Евровизија на Кипар

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобриот психолошки трилер на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Harry Potter & The Sorcerer's Stone“

Читај повеќе

Скот Купер и Кристијан Бејл работат на нов филм

Читај повеќе

„The Queen’s Gambit“ нема да добие втора сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Актерот Џамил Френч ненадејно почина на 29 години

Читај повеќе