Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Universal го објави првиот трејлер за „The Croods: A New Age“, продолжението на анимираниот филм за праисториското семејство кое во првиот дел од 2013 година бараше дом.

Трејлерот е забавен и динамичен и покажува дека Крудс, „првото семејство во историјата на светот“, ќе најде нови пријатели и сосема нов свет.

Гласовите ги позајмуваат: Николас Кејџ, Кетрин Кинер, Ема Стоун, Кларк Дјук, Клорис Личман, Рајан Рејнолдс, Питер Динклиџ, Лесли Ман и Кели Мари Тран.

Премиерата на „The Croods: A New Age“ е закажана за 25 ноември.

реклама

Филм & ТВ

Сѐ што е погрешно со „Dracula“ од 1992 година

Read more

За „Halloween Kills“ ќе почекаме уште една година

Read more

Возбудата расте - објавен трејлер за четвртата сезона на „The Crown“

Read more

Два македонски филма на Репертоарот на Кино Милениум

Read more

Нови видеа

play_arrow

Светски фудбалери кои некогаш биле бегалци

Read more
play_arrow

Јапонски експериментален воз достигна брзина од 382 км/ч

Read more
play_arrow

Руски диви „хакери“ бираат победник помеѓу Трамп и Бајден

Read more
play_arrow

„The White Tiger“ - новата серија на Netflix со Пријанка Чопра

Read more
play_arrow

Мал трик кој го забрзува процесот на слабеење

Read more
play_arrow

10 теории за вселената што ќе ве држат будни длабоко во ноќта

Read more
play_arrow

Папу Гомес МВП за септември во Серија А

Read more
play_arrow

Рецепт за топло чоколадо што мора да го пробате

Read more
play_arrow

Вистински чувар: Питбул трениран да заштитува деца

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more
play_arrow

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more
play_arrow

Вежби за затегнати стомачни мускули со тегови

Read more